ÖVRIGT / Diverse / Speglar 12275399
nr 1227 5399
Speglar
2 st, metall, modell äldre, diameter: 1. Längd: 13
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 7 januari 2019
kl 18:07:53
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)